Kemik Suyu

Bilindiği üzere , Hem vitamin hem de mineral açısından son derece zengin, bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesi için birebir etki gösteren gerçek kemik suyunun faydaları saymakla bitmez. Kemik Suyu, bilhassa gelişim dönemindeki çocuklar ve gençler başta olmak üzere her yaş grubundaki kişilerin bağışıklık sisteminin zayıflamasının önüne geçmek ve zararlı etkenler karşısında daima güçlü tutmak konusunda etkili bir besin kaynağıdır.

Kemik suyunda bulunan kolajen, kondroitin ve glukozamin zayıflayan kıkırdak dokusunu güçlendirir ve kemik sağlığına destek olur. Kemik suyu, ameliyat ve ciddi kazalar sonucu oluşan yaraların daha hızlı bir şekilde iyileşmesine destek oluyor.

Kemik suyu içerdiği kolajen ve jelatin sayesinde cildi yaşlanmaya ve kırışıklara karşı koruyor. Aynı zamanda saçları ve tırnakları da güçlendiriyor.Kış aylarında ve mevsim geçişlerinde grip ve nezle gibi durumların önüne geçmede ve mikroplara savaş açmada en güçlü silahlardan birisidir.

Biz de çiftliğimizde ,bir yaşına gelmiş Erkeç etinden aldığımız kemikleri , ilikleri ve sıyrılmamış eti ile beraber odun ateşinde pişiriyoruz, pişirirken yine çiftliğimizdeki defne ağacı yaprakları ve biberiyemiz ile lezzet katıyoruz, az tuzlu yaptığımız kemik suyunu 300 gr cam şişelerde ambalajlıyoruz. Jöle formundaki bu sağlık deposu ,hem yemeklerinize lezzet karacak hem de bünyenizin ihtiyacını karşılayacaktır. Şimdi tam da ihtiyaç duyulduğu bu zamanda sizlere ulaşmasını istediğimiz ürünümüz web sayfamızdaki satış dükka@n sekmesinden temin edilebilir.


3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Lorinn nedir?

Doğal Sirke.

Güncellemelerden haberdar olmak için abone olunuz.

  • YouTube - Beyaz Çember
  • Instagram - White Circle
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Pinterest - White Circle

© Tescili bir Marka olan Keçiköy  ersoygroup girişimidir.

0