top of page
  • Yazarın fotoğrafıe. ersy

Aramıza Yeni Katılanlar...

16 Ocak 2019 tarihinde doğan ,adını 'Bereket' koyduğumuz ilk erkek oğlağımızla beraber yeni sezonumuz başlamış oldu...

İlk doğum ilk heyecan bizim için, başlangıçta tadsız kayıplar da olmadı değil. Ama ilk defa yaşadığımız bu eşsiz deneyimden bir çok şey öğrenerek alnımızın akıyla çıktık sayılır çok şükür.

İnanılmaz sevimli o küçük haylazları kucağınıza aldığınızda Yaratıcının o Muhteşem Kudretine, Azametine bir kez daha şahit olmak başlıbaşına bir şükür sebebi. Oğlakların hayata tutunuşuna, mucizevi bir biçimde ana sütüne doğru inanmış askerler gibi hücum etmesine, Ağız sütünün sihirine ve o minicik bedenlerin dik durma çabasına şahit olup hayran olmamak mümkün değil.

Bu aşamada başta çiftliğimizin baş emektarı Kenan Akbacı olmak üzere hepimizin yorgunluğu, bir oğlağın ana sütünü nasıl bir iştahla emdiğini seyrederken buhar olup gidiyor adeta.

Yolun başındayız henüz ama yaşadığımız deneyimler ne kadar da doğru bir yolun başında olduğumuzu gösteriyor bizlere. Dilerim Allah bu şevkimizi daim kılar ve bize bereket ihsan eder. Tüm sevdiklerimiz ve keçi sütü meraklıları için biz buradayız, işimizi dosdoğru yapmaya kararlıyız ve herkesi bu güzelliğe dahil olmaya bekleriz.

Sevgilerimizle...

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

İşte, uzun zamandır raflarımıza eklemeyi düşündüğümüz Salamura peynirlerimiz artık siz Keçisever müşterilerimiz için satışa sunuldu. Salamura peyniri aslında en kolay ve eski peynir saklama yöntemleri

bottom of page